Zecu poluvrijeme u ubjedljivom porazu Genclerbirligija

14. kolo turske Superlige

Utakmicom između Genclerbirligija i Trabzonspora kompletirano je 14. kolo turske Superlige.

Domaća ekipa, za koju nastupa naš Ermin Zec pretrpila je ubjedljiv poraz od Trabzonspora (0:4). Naš internacionalac je utakmicu počeo sa klupe, ali je na početku drugog poluvremena ušao u igru.

Gosti su poveli već u četvrtoj minuti susreta, a gol je postigao Emerson na asistenciju Kačara. U 18. minuti, domaći ostaju sa igračem manje nakon što je isključen Petrović. Dvije minute pred kraj poluvremena, Altintop postavlja konačan rezultat prvog poluvremena (0:2).

U nastavku susreta viđena su još dva gola u mreži Genclerbirligija.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Adin je u 57. minuti povisio na 0:3, a u 76. minuti Oztekin je postavio konačnih 0:4.