Izađeš iz inicijative 4R za pozajmicu, ostaneš u ligi, sabotiraš pošteni put FK Sarajeva za ozdravljenje fudbala kroz KS i preko noći od priprema u Konjicu završiš u Antaliji
Ko o cemu, ***** o postenju. Pjevali pjesme Vici za poklonjenu titulu. Vrati titulu ako ste toliko «posteni».
I zasto? Zasto da jedan FK Zeljeznicar radi bilo sta u korist manjeg kluba iz istog grada? Kad je Mirvic trebao da se pojavi na sastanku da detaljno obrazlozi plan i viziju kakao misli zastiti ostale Sarajevske klubove, nije ni odgovorio na poziv a kamoli da se pojavi.
Kada sam vidio kako su sudili u ovih 17 kola možda i 6 mjesto skroje ali mora i ovom doći kraj kao i svemu drugom,da ste imali ovako sudenje možda bi bili 8-9 ali eto.