Željezničar trijumfalno na gostovanju kod Zvijezde 09

Sve riješeno u drugom dijelu

S. Mlaćo

Juniori Željezničara na najbolji mogući način odlaze na zimsku pauzu. Naime, Željine nade danas su sa čak 4:0 savladale FK Zvijezda.

Nakon prvog poluvremena mreže su mirovale, ali onda četiri pogotka u mreži domaćih. Najprije je u 49. mninuti pogodio Faris Bajramović, da bi u 57. golmana Zvijezde 09 Strahinju Manojlovića matirao Muhamed Salanović.

Nije tu bio kraj golijadi gostiju. Na 3:0 povisuje u 71. minuti Tarik Pehilj, a konačnih 4:0 drugim pogotkom postavlja Faris Bajramović.

Željezničar na pauzu odlazi sa 32 osvojena boda, Sloboda ima 30, a Zrinjski 27 i dvije utakmice manje.

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-19:

Plavi su upisali čak deset pobjeda, uz po dva remija i poraza. Postigli su 40 pogodaka, a primili 15.