Žerić: Sarajevu ćemo se revanširati u Butmiru

Pomoćni trener juniora FK Željezničar

Gradski derbi odigran na glavnom terenu stadiona Grbavica pripao je juniorima Sarajeva.

Bordo tim je u meču 10. kola Premijer omladinske lige BiH savladao Željezničar, a pobjednik je odlučen u 81. minuti kada je Sabljica pogodio za 2:1, što je, ispostavit će se, bio konačan rezultat.

Po završetku utakmice u Željezničaru, naravno, nisu bili zadovoljni. Pred novinare je stao pomoćni trener Senad Žerić.

"Utakmica je bila dobra, otvorena s obje strane. Mislim da smo u prvom poluvremenu mi bili puno bolji, primili smo doduše nesretan gol, ali vratili smo se u meč i imali bolje šanse u nastavku. U svakom slučaju, Sarajevu čestitam na pobjedi i poručujem da ćemo im se revanširati u Butmiru", kazao je Senad Žerić.