Željo razbio Zrinjski i preuzeo vrh

Željezničar slavio

Juniori Željezničara uvjerljivo su s 3:0 savladali ekipu Zrinjskog u 19. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Lagano su juniori Plavih stigli do tri boda protiv Plemića. Do vodstva su stigli u 27. minuti preko Dženisa Beganovića, da bi isti igrač šest minuta kasnije povećao prednost s penala na 2:0.

Konačan rezultat susreta postavio je Hiroš pogotkom u 62. minuti...

U drugom meču odigranom danas Vitez je s 2:1 savladao Slaviju...

Simović je u 22. minuti doveo goste u vodstvo, ali su domaći preko Vujice i Salkića stigli do pobjede.