Željo za devet minuta pregazio Drinu

Kadetska Premijer liga, 24. kolo

Kadeti FK Željezničar pobijedili su Drinu s 5:0 u susretu 24. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Mladi tim Plavih s Grbavice je načeo mrežu gostiju u 23. minuti. Anel Šabanadžović je s penala pogodio za 1:0, da bi u preostalih devet minuta golman gostiju Petrović još tri puta vadio loptu iz mreže.

Amir Velić je u 27. minuti pogodio za 2:0, a zatim je s dva gola u 30. i 32. minuti Ahmed Hasanović povećao prednost na uvjerljivih 4:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u nastavku domaći još jednim pogotkom dovršili posao.

Bilal Brajlović je u 63. minuti postavio konačan rezultat susreta od 5:0.

Premijer liga, kadeti 24. kolo:

Željezničar - Drina 5:0 (Šabanadžović 23'p, Velić 27', Hasanović 30', 32', Brajlović 63')

ŽELJEZNIČAR: Mušija, Karišik, Šabanadžović, Osmanković, Velić, Hećo, Hasanović, Ivković, Šehić, Nuhanović, Selmanović.

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-17:

DRINA: Petrović, Milošević, Tomić, Andrić, Dragutinović, Bajić, Hidić, Ristić, Milošević, Jašarević, Radić.