9

Komentari (9)

Genije_Fudbala
Ovaj Pedri ni za kurca nije, opet napuhavanja igrača kao i svake godine od Krkića, Halilovića,Gavi, Puig itd. Ovakvi igraju u engleskoj 2-3 ligi.
Lona87
Igrači koje si spomenuo veze nemaju jedan s drugim. Krkić osrednji napadač, Halilović oduvijek nula, Puig vezni ok za Barcinu igru ali i tamo osrednji, možda se razvije, Gavi kvalitetan napadač, kao vezni ne zna držat posjed, Pedri novi Xavi, ima posjed, finte, zabija, već je dohvatio razinu Inieste, Xavija, itd. Ne gledaš Barcu i vidi se.
Genije_Fudbala
Kažem svake godine nabijaju nekog igrača u nebesa a nigdje ga nema. A Pedri osrednji igrač takvi npr u engleskoj sjede na klupi. Čuj razina Xavi i Iniesta lol smiješan si
user1618268465
Mali vec igra drugu sezonu, gdje pokazuje dovoljno. Bio je povrijeđen vise od 2 mjeseca. Molit ce Engleski klubovi na ljeto da ga dovedu. Kaze genije fudbala, haman sarkazam na svoj račun. ?
user1629277746
Nije postigao het -trik nego je dva gola dao
pjanke.sa
A brate koju si ti tekmu gledo? Upali Sofascore i pogledaj. 3 gola frajer dao. Ej imaju i golovi tamo, mozes pogledat.
Goran86
Pogodila lopta dres i prepisali mu gol, inace Pedri sutao.
Benz
Naknadno mu go priznat , posle utakmice, tako da je pitanje koju si ti utakmicu gledo
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.