Zvezda dominirala, Pavkov im na kraju donio jedan bod

Remi u derbiju

Crvena zvezda i Partizan podijelili su bodove (1:1) u najvećem derbiju srbijanskog fudbala.

Iako je Zvezda bila bolji tim većim dijelom meča, na kraju je Partizan uspio da osvoji jedan bod.

Domaćim je na otvaranju meča poništen čist pogodak, da bi u 37. minuti meča Partizan iznenađujuće došao do vodstva. Grešku odbrane Zvezde koristi Nemanja Nikolić i pogađa za 0:1.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u nastavku krenula dominacija crveno-bijelih. Upornost im se isplatila u 74. minuti kada Pavkov pogađa za 1:1.

Iako je do kraja Zvezda pokušala da dođe do preokreta na kraju nisu uspjeli da dođu do pobjede i ostalo je 1:1.

Goran Zakarić je igrao kompletan meč za Partizan.