Crvenu zvezdu će teško iko zaustaviti u Srbiji

Ostvarili novu pobjedu

Esmer Oštraković

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su pobjedu i u 3. kolu domaćeg prvenstva, a ovaj put slavili su sa 4:1 na gostovanju kod Mladosti.

Naravno, gosti su bili favoriti na ovom susretu, a na kraju su uspisali novu pobjedu i dodali još tri boda na svoj konto.

Krenulo je sjajno za igrače Zvezde. Već u četvrtoj minuti imali su prednost od 1:0. Mitrović je postigao gol.

Ipak, domaća ekipa u 13. minuti dolazi do poravnanja. Udovičić je upisao asistenciju, a gol je postigao Veličković.

Do kraja prvog poluvremena viđen je još jedan gol. Kangwa je asistirao, a gol za novo vodstvo Zvezde postigao je Olayinka.

U drugom poluvremenu domaća ekipa je imala nekoliko dobrih prilika, ali nisu niti jednu uspjeli iskoristiti.

Jeste zato tim Crvene zvezde i to u 62. minuti. Krasso je bio strijelac trećeg gola na ovom susretu.

Do kraja utakmice gosti postižu još jedan gol. Igrala se 87. minuta kada je Mijatović postavio konačan rezultat utakmice.

Crvena zvezda je upisala novu pobjedu i zaista će ih teško bilo koja ekipa zaustaviti ove sezone.

U tri odigrane utakmice Crvena zvezda ima tri pobjede i nalaze sa na prvom mjestu na tabeli.