Ludnica u Beogradu: Bukari golom iz mrtvog ugla spasio Crvenu zvezdu!

Sjajna utakmica i remi u Beogradu

Esmer Oštraković

Dvije sjajne utakmice odigrane su u grupi G u okviru 2. kola grupne faze Lige prvaka, a ono što je možda i najbitnije jeste da je publika mogla da vidi mnogo golova na obje utakmice. Konačan rezultat utakmice bio je 2:2.

Mnogo prilika viđeno je u Beogradu, a krenulo je šansom u 4. minuti koju je imao Males. Ipak šutirao je malo preko prečke domaće ekipe.

Dvije minute kasnije prva šansa za Crvenu zvezdu. Ndiaye je sjajno šutirao, ali golman Racioppi brani njegov pokušaj.

Do vodstva je Crvena zvezda stigla u 35. minuti. Sjajan pas je poslao Osman Bukari, a Cherif Ndiaye je postigao gol za vodstvo domaće ekipe.

Zvezda je uspjela postići još jedan gol do kraja prvog poluvremena, ali je on poništen zbog nedozvoljene pozicije.

Drugo poluvrijeme donijelo je preokret gostiju iz Švicarske. Samo tri minute igre u drugom dijelu utakmice bilo je dovoljno gostima da dođu do poravnanja.

Igrala se 48. minuta kada je Omteiro poslao loptu u šesnaesterac, a tamo je Ugrinić matirao Glazera.

Pet minuta kasnije Ndiaye postiže novi gol za domaće, ali je on ponovo poništen i ponovo zbog nedozvoljene pozicije.

Preokret se desio u 61. minuti. Dosuđen je penal za goste koji je mirono u gol pretvorio Itten.

Katai je u 78. minuti sjajno skočio, ali je nevjerovatno da nije uspio postići gol iz ove situacije.

Do kraja utakmice Crvena zvezda je napadala, a to im se isplatilo u 88. minuti kada Bukari postiže nevjerovatan gol za poravnanje i konačnih 2:2 u Beogradu.

Gol Bukarija pogledajte OVDJE.

Pokušali su domaći do kraja utakmice postići još jedan gol i osvojiti tri boda, ali nisu uspjeli.

Manchester City ostvario je pobjedu protiv Leipziga, a konačan rezultat bio je 2:1 za tim iz Engleske.

Nakon prvog poluvremena gosti su imali vodstvo od 1:0. Igrala se 25. minuta kada je Lewis upisao asistenciju, a gol je postiao Foden.

Sjajna kontra u 48. minuti donijela je poravnanje domaćem timu. Strijelac je bio Openda nakon asistencije Poulsena.

Pobjedu Manchester Cityju donio je Alvarez golom u 84. minuti.

Ipak, tu nije bio kraj golovima. Do kraja utakmice i Doku se upisao u listu strijelaca i postavio konačnih 3:1.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme

xX_Bosnian_Bull_Xx
Zvijezda je zasluzila pobjedu, samo sam njih vidio da igraju! Kako su svajcarci zabili ona 2 golova nisam ni vidio, nisam ni vidio da igraju! Od 90 min mozda 15min nisam gledao i onih 75min sam vidio da samo zvijezda igra!