Zvezda u polufinalu Kupa Srbije

Očekivana pobjeda nad Inđijom

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u polufinale Kupa Srbije nakon pobjede nad Inđijom u gostima rezultatom 2:1.

Od početka je Zvezda stvarala pritisak na gol domaćina, no ne i prave prilike, sve do 35. minute, kada Mirko Ivanović glavom na ubačaj Bena zabija za 1:0.

Samo tri minute kasnije Ivanić centrira, a ovaj put Ben glavom loptu šalje u mrežu Inđije za 2:0, da bi utješni gol za domaće positgao Jovanović tri minute prije kraja.

Tomane je mogao da riješi meč u nadoknadi, no pogađa stativu iz sjajne situacije, ali Zvezda na kraju svejedno odlazi u polufinale Kupa Srbije.

Podsjećamo, nedavno je Crvena zvezda osigurala i naslov prvaka Srbije, tri kola prije kraja.