Zvezdi se "smiješi" još jedan debakl

Liverpool počeo trpati mrežu Beograđana

Iako ne prikazuje Bog zna kakvu partiju, Liverpool na Anfieldu počinje ozbiljno trpati mrežu Crvene zvezde.

Gosti iz Beograda su dobro igrali u prvom poluvremenu, ali su ipak primili dva gola i to u 20. i 45. minuti.

Redsi ni na samom početku nastavka nisu igrali ništa posebno bolje, ali su uspjeli da brzo dođu i do trećeg gola. Bilo je to u 51. minuti kada je Mohamed Salah postigao svoj drugi gol na meču za 3:0.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Liverpool Moje Teme

OR7
Ma nemam ništa protiv zvijezde,al nekako mi se čini da je bolje i ne ući u grupnu fazu , nego ovako biti kanta za nabijanje gol razlike,znam ja da su monete u pitanju,al što je puno puno je