Zvijezda 09 lagano do trijumfa u Šamcu

Prva liga RS

Zvijezda 09 iz Stanišića slavila je u Šamcu u meču drugog kola play-offa u Prvoj ligi RS s 2:0.

Gosti iz Stanišića nadigrali su sastav Borca, te su u nastavku s dva gola došli do pobjede.

Na prvi gol čekalo se 52 minute, kada je Vanja Zekić zatresao mrežu Šamčana, koji su u 76. minuti još jednom morali po loptu u mrežu.

Rezervista Dejan Vučić, koji je u igru ušao u 66. minuti, u 77. je zabio za konačnih 2:0.

Borac - Zvijezda 0:2

Borac: Smajić, Paležnica, Hasanović, Dujmušić, Mirić, Mijatović, Galešić, Šuka, Bogdan, Arsić, Mujčić.

Potražite više informacija na temu Prva liga Republike Srpske:

Zvijezda: Velimirović, Babić, Popović, Eskić, Bogićević, Stanić, Đokić, Zekić, Boljanović, Spasojević, Ćosić.