Remi u Gradačcu, gosti mogu biti zadovoljniji

Prva liga FBiH

Haris Zilić

Zaostali meč prvog kola Prve lige FBiH odigran je danas u Gradačcu gdje je domaća Zvijezda dočekala Tomislav. Utakmica je prvobitno odgođena zbog Dana žalosti u Gradačcu nakon tragedije koja je potresla BiH i regiju.

Početak utakmice obećavao je spektakl danas u Gradačcu. Igralo se veoma ofanzivno, fudbaleri su bil iveoma raspoloženi na terenu.

U prvih deset minuta veliki broj prilika i dva gola.

Poveli su domaći u trećoj minuti sa 1:0 golom Kozića, a gosti se brzo vraćaju, Soldić u osmoj minut pogađa za 1:1. Sve je obećavali uraganski meč, ali onda blago zatišje.

Nakon toga još nekoliko prilika pred oba gola, Zvijezda je imala malo više od igre, ali na odmor se odlazi sa 1.1.

U nastavku kao da su oba tima povukla ručnu.

Više se vodilo računa o svom nego o protivničkom golu pa je na kraju sve rezultiralo remoijem od 1:1 .

Uraganski start u Gradačcu i na kraju sve što je viđeno stalo je u prvih deset minuta.

Ovim bodom zasigurno mogu biti zadovoljniji gosti iz Tomislava.