Zvonimir Kožulj jednostavno ne zna postići "normalan" gol

Bivši igrač Širokog Brijega je postigao još jedan sjajan gol u ovoj sezoni

S. Pašalić

U Poljskoj je danas odigrano posljednje kolo Ekstraklase.

Piast je pobjedom proslavio naslov prvaka i na kraju je završio sa četiri boda prednosti ispred Legije.

Pogon Szczecin, za koji igra i nekadašnji igrač Širokog Brijega Zvonimir Kožulj je danas igrao na gostovanju kod Cracovije i iznenađujuće slavio sa visokih 3:0.

Gosti su poveli u 31. minuti golom Benyamina, a u 65. minuti Kožulj je sjajnim udarcem sa velike daljine savladao nemoćnog golmana domaćih. Konačnih 3:0 je postavio Majewski u 74. minuti.

Potražite više informacija na temu Ekstraklasa:

Zvonimir Kožulj je odigrao sjajnu sezonu za Pogon i u 33 nastupa je postigao i osam golova.