ABA liga: Partizan potpuno razbio Cibonu u Draženovom domu
Težak poraz Cibone na domaćem parketu

Vukovi nemoćni protiv Partizana

S. Pašalić

Cibona je u okviru 18. kola ABA lige u Draženovom domu dočekala Partizan i upisala težak poraz 59:83.

Utakmica je počela dosta čudno, u prvom poluvremenu su dosuđene čak 32 lične greške, a u prvoj četvrtini su dosuđene i dvije nesportske greške.

Prva četvrtina je bila dosta izjednačena, ali je Partizan ipak dobio rezultatom 20:16

Druga četvrtinu su bolje otvorili košarkaši Cibone i serijom 6:0 stigli do vodstva 22:20. Ipak, Partizan je pri kraju druge četvrtine napravio seriju od 8:0 i otišao na odmor sa 39:32.

Partizan je u nastavku furiozno krenuo i napravio seriju 12:4 te povećao vodstvo na 17 razlike. Na kraju treće četvrtine rezultat je glasio 63:46 za Partizan.

Potražite više informacija na temu ABA liga:

Prednost gostiju je nastavila rasti i u posljednjoj četvrtini tako da je rezultat na kraju glasio 83:59 za Partizan.

Partizan je na tabeli drugi sa omjerom 12-6, dok je Cibona na šestom mjestu i omjerom 7-11.