Bucksi poraženi, Mirza bez nastupa

Dobra partija Wadea za Cavse

E. Ganibegović

Milwaukee Bucksi i Giannis Antetokounmpo upisali su novi poraz u predsezonskoj utakmici NBA lige protiv Chicago Bullsa.

Na početku utakmice Bucksi su bili nešto bolji, pa su tako nakon prve dionice vodili sa 27:24.

Međutim druga četvrtina je pripala Bullsima, koji su na kraju prvog poluvremena imali prednost od četiri razlike 60:56.

Nastavio je Chicago sa dobrom igrom pa su svoju prednost povećavali i tako stigli do pobjede od 101:114.

Giannis je bio najbolji igrač u Bukcsima sa 24 poena, dok bh. reprezentativac Mirza Teletovića nije igrao na ovoj utakmici. Justin Holiday je sa 21 poenom predvodio Bullse.

Cleveland Cavaliersi su poraženi od Indiane Pacersa sa 106:102. James nije igrao niti u ovoj utakmici, ali novo pojačanje Cavsa, Wade je odigrao dobru partiju.

Tj Leaf je predvodio Indianu do pobjede sa 18 poena, dok je Wade na drugoj strani bio najefikasniji sa 20 poena.