Raskid ugovora u Sparsima
Butorac nije više član kluba
Prometno je u ekipi Sparsa.

Klub iz Sarajeva objavio je vijest da je prekinuta saradnja sa Dinom Butorcem.
"Danas je dogovoren sporazumni raskid saradnje sa Dinom Butorcem. Dini želimo mnogo sreće i uspjeha u daljoj karijeri", saošteno je iz Sparsa.
SPORAZUMNI RASKID SA BUTORCEM Danas je dogovoren sporazumni raskid saradnje sa Dinom Butorcem. Dini želimo mnogo sreće i uspjeha u daljoj karijeri.
Posted by OKK Spars Ilidža on Monday, February 21, 2022
Sparse u nastavku sezone očekuje borba u prvenstvu Bosne i Hercegovine kao i ABA 2 ligi.
Ekipa je ove sezone dosta promijenila roster, ali u klubu vjeruju da se do kraja sezone mogu ostvariti zacrtani ciljevi, jedan od njih je svakako eventualni plasman u ABA ligu kroz ABA 2 ligu.
Reklama - nastavite čitati ispod oglasa
Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Isključivo najzanimljivije košarkaške vijesti pratite na našoj Facebook stranici SportSport.ba - Košarka.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Komentari (0)