Fenerbahče razbio Efes za novi naslov u Turskoj

Titula za Fener

Košarkaši Fenerbahčea osvojili su novi naslov prvaka Turske.

Fenerbahče je u šestoj utakmici na svom parketu pobijedio Anadolu Efes sa 91:70, pa je s ukupnih 4:2 dobio finalnu seriju doigravanja.

Tim Željka Obradovića nadigrao je večeras goste. Već nakon prve četvrtine Fener je vodio10 razlike (24:14).

Razbijanje nemoćnog Efesa nastavljeno je i u drugoj dionici, pa je domaći sastav na poluvremenu vodio 52:32.

U završnici treće četvrtine čak 20 razlike za Fener, koji je nadigran u zadnjoj dionici, ali to ništa nije promijenilo, pa je počelo slavlje.