Svetislav Pešić pred odlučujući susret

"Kada izgubi uvijek radi iste stvari"

Emir Dindić

Odlučujući peti susret između Barcelone i Anadolu Efesa odigraće se u petak u Istanbulu, nakon kojeg će biti poznat posljednji učesnik Final-Foura Eurolige. 

Trener Barcelone Svetislav Pešić optimista je pred taj susret te nada se da će njegov tim biti taj koji će posljednji čekirati kartu za Vitoriju.

"Efes u timu ima deset stranaca koji imaju mnogo iskustva, naročito u napadu. Dobri su i u odbrani. Micić i Larkin su dva važna košarkaša i na njima ćemo graditi odbranu. Imamo plan. Toliko puta smo igrali sa njima da smo navikli i na atmosferu u Istanbulu", rekao je Pešić.

Poslije četvrtog meča između ova dva tima trener Efesa Ergin Ataman bio je nezadovoljan suđenjem.

Potražite više informacija na temu Euroleague:

"Svi znamo kakav je Ataman, on se nikada ne mijenja. Kada izgubi uvijek radi iste stvari", rekao je Pešić te dodao: "Mi smo stavili do znanja sudijama da želimo pobjedu. Ako oni osjete da ste tu i da se borite dozvoliće vam da igrate svoju igru" , završio je Pešić.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi