
Eurocup TOP 16
Mornar poražen od Gran Canarije: Gordić dvocfiren, skroman učinak Lazića
U petom kolu grupe H TOP 16 faze Eurocupa, Mornar je na svom parketu poražen od Gran Canarije rezultatom 81:85.
U veoma uzbudljivoj utakmici španska ekipa je slavila i tako Crnogorcima ostavila samo teoretske šanse pred zadnje kolo za palsman u nokaut fazu, a i to će pasti u vodu ako Andorra savlada Unics.
Kod Gran Canarije najefikasniji je bio Slaugther sa 22 poena i čestiri asistencije, Dimsa ga je pratio sa 15 poena.
U redovima Mornara Needham je ubacio 17 poena, dodao sedam asistencija. Nastup su imali i bh. košarkaši u timu Mornara. Nemanja Gordić je meč okončao sa 11 poena i tri asistencije, dok je Aleksandar Lazić ubacio dva poena.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.