Luka Dončić je sinoć odigrao još jedan sjajan meč za svoj Dallas, koji je poražen od Denvera sa 126:118.
Nevjerovatni Slovenac je postigao 23 poena i imao je 12 asistencija i šest skokova, a efikasniji od njega kod Mavsa bio je samo Harrison Barnes sa 30 koševa.
Ipak, nakon utakmice se najviše priča o jednom Dončićevom košu koji nije priznat, jer je igra prethodno zaustavljena zbog faula Jokića.
Dončić je u tom trenutku imao loptu u rukama i bacio je neobičan floater, onako iz zabave. Lopta je putovala visoko, a potom prošla kroz obruč 'bez kosti' na opće iznenađenje svih u dvorani.
Naravno da Dončić ne bi ovo pokušao da igra nije ranije prekinuta, ali kakav je majstor s loptom, ništa ne treba da iznenađuje.
Luka Doncic floats it to the ceiling after the whistle! pic.twitter.com/M8MbFqjQNI
— NBA (@NBA) December 19, 2018
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.