Novi igrači nisu pomogli Knicksima u prvoj utakmici

Poraz tima iz New Yorka

New York Knicksi poraženi su večeras u Madison Square Gardenu od Memphis Grizzliesa rezultatom 84:96.

Promjene u igračkom kadru tima iz Velike jabuke u prvom meču se nisu isplatile, pa su večeras poraženi od Grizzliesa.

Knicksi su igrali dobro 20-ak minuta, ali im se igra raspala krajem prvog poluvremena. Gosti su to iskoristili, na odmor su otišli sa poenom prednosti (41:42), a u nastavku su potpuno razbili rivale.

Nisu domaći košarkaši mogli da naprave previše. Na kraju je Memphis stigao do pobjede, a Knicksi sa novim timom upisuju prvi poraz.

Najefikasniji pobjedničkom timu bio je Mike Conley sa 25 poena, dok je poen manje ubacio Marc Gasol.

Kod Knicksa Kevin Knox je ubacio 17 koševa, Mario Hezonja je ubacio 14, a DeAndre Jordan je ubacio 12 poena uz 12 skokova.