Od muke nije znao šta će: Trener Panathe zovnuo time out i gledao u pod
(Foto: Screenshot) Prvo poluvrijeme je bilo katastrofalno za Panathinaikos, iako su se Grci u drugom uspjeli vratiti u utakmicu.

Pascual ostao bez teksta...

Košarkaši Panathinaikosa su večeras poraženi na svom parketu od Žalgirisa u 4. kolu Eurolige.

Žalgiris je slavio nakon produžetka sa 83:87, iako se nakon prvog poluvremena činilo da će dosta laške stići do pobjede.

Dominirali su gosti u prvom poluvremenu koje su dobili 44:33, a koliko su u tim trenucima loše igrali košarkaši Panathe svjedoči time-out koji je zvao trener grčke ekipe Xavi Pascual.

Trener Pascual je morao zvati time out, ali od muke nije znao šta reći svojim igračima, pa je on protekao u tišini.

Potražite više informacija na temu Euroleague:

Iako su se njegovi izabranici "trgnuli" u drugom poluvremenu nisu uspjeli slaviti trijumf.