Pandža: Neiskustvo nas je koštalo

Težak poraz Slobode

S. Mlaćo

Košarkaši Slobode upisali su sinoć težak poraz na gostovanju kod MZT Skoplje u okviru prvog kola 2. ABA lige.

Domaći su slavili 110:88, iako su nakon prvog dijela imali sedam poena prednosti. U nastavku potpuni pad Tuzlaka i uvjerljiva pobjeda domaćeg tima.

"MZT je bio odlično razigran na šuterskom planu. Prvo poluvrijeme smo se nosili, no na kraju nas je koštalo neiskustvo. Čestitku domaćinu na pobjedi, imali su nevjerovatne šuteri uz odličnu atmosferu", kazao je trener Slobode Josip Pandža

Janjić s 23 i Gegić sa 16 poena predvodili su Slobodu u ovoj utakmici.