Pandža: Treća četvrtina je prelomila utakmicu
Trener Slobode, Josip Pandža, bio je svjestan da je treća četvrtina koštala pobjede njegovu ekipu.

Nakon poraza od Sutjeske

E. Oštraković

Košarkaši Slobode poraženi su na gostovanju kod Sutjeske u okviru trećeg kola 2. ABA lige.

Sutjeska je u vrlo izjednačenoj i tijesnoj utakmici ostvarila pobjedu od tri razlike, a bilo je 73:70.

"Treća četvrtina je definitino prelomila utakmicu. Sutjeska je bila mirnija u završnici-imaju Lalovića koji tri dana ne bi promašio slobodno bacanje. S druge strane, mi smo previše bacanja promašili, nismo kontrolisali skok u odbrani i protivnik je to znalački iskoristio", rekao je nakon utakmice trener Slobode, Josip Pandža.