Peti poraz Igokee u sezoni

Mornar slavio sa 87:83

Košarkaši Igokee su večeras u Baru doživjeli peti poraz u ovoj sezoni ABA lige od Mornara rezultatom 87:83.

Aktuelni bh. prvak je od starta utakmice bio u rezultatskom zaostatku, a Mornar je na poluvremenu imao +5 (43:38).

Domaći tim je u trećoj dionici nekoliko puta odlazio na dvocifrenu prednost, a u posljednjih deset minuta se ušlo pri rezultatum 67:56. Igokea je u završnici zaigrala odlično i uspjela se krajem utakmice vratiti na samo dva poena zaostatka (83:81), ali je za potpuni preokret ponestalo i snage i vremena.

Najefikasniji u redovima pobjedničkog timabio je Needham sa 22 poena, dok je Raley-Ross postigao 14. Igokeu je sa 18 poena predvodio Lee, Ponjavić je  postigao 16, a Glogovac 14 poena.

Potražite više informacija na temu ABA liga:

Igokea sada ima omjer tri pobjede i pet poraza te se nalazi na osmom mjestu ABA lige.