Play Off Ultra deklasirao Mladi Krajišnik

Sjajna igra Sarajki

S. Mlaćo

U osmom kolu Prvenstva BiH za žene u dvorani Skenderije večeras su snage odmjerili prvakinje naše zemlje Play Off Ultra i Mladi Krajišnik, a domaće su slavile pobjedu rezultatom 107:72 (34:18, 27:20, 28:22, 18:20).

Da će pobjeda otići u redove košarkašica Play off-a pokazala je već prva četvrtina koju su domaće dobile sa 34:18, a u drugoj četvrtini utakmica je išla istim tokom, pa su domaće na pauzu otišle sa prednošću od 31 poenom razlike, bilo je 61:30.

U drugom poluvremenu Sarajke su iskusno sačuvale prednost, te na kraju slavile sa sigurnih 107:72. Najefikasnija u redovima Play Off Ultra bila je Jovana Marković sa 23 poena, te Čorda sa 17 i Džebo sa 16 poena. Kod gošći istakla se Zorica Gudelj sa 24 poena.