Vrabac sjajan, Gegić i Atić skromni

Bh. reprezentativci u akciji

A. Čaušević

Nekoliko košarkaških reprezentavica BiH bilo je u nedjeljnoj akciji.

Adin Vrabac je odigrao fantastičan meč za svoju Viennu u dramatičnoj pobjedi nad Kapfenberom rezultatom 91:90.

Sa 23 poena Vrabac je bio među najboljim pojedincima na meču. Dodao je još tri skoka te četiri asistencije.

Cibona Amara Gegića je gostovala FMP-u te je upisala poraz rezultatom 76:71. Cibosi su pali u nastavku poslije vrlo dobre igre u prve dvije četvrtine.

Potražite više informacija na temu ABA liga:

Gegić nije bio na svom uobičajnom nivou jer je meč završio sa skromnih šest poena. Upisao je još po tri skoka i asistencije.

Atić je također odigrao skromnu partiju u derbiju ABA lige. Partizan je nakon osam godina slavio u Podgorici. Budućnost je savladana 72:80, a naša košarkaš je imao učinak od dva poena, dva skoka i jedne asistencije.