
Nažalost početak ABA lige ne možemo pamtiti po dobrom
Horor, strava i užas: Slovenski centar doživio nezapamćenu povredu na startu ABA lige
Ovakve scene ne želimo gledati u bilo kojem sportu na bilo kojem dijelu planete, ali nažalost večeras su desile na utakmici ABA lige.
Mladi centar Cedevite Olimpije, Žiga Daneu neće po dobrom pamtiti večerašnju utakmicu protiv FMP-a.
Na samom kraju utakmice u skoro pa nebitnim minutama Daneu je želio blokirati jedan šut, ali je završio na parketu na stravičan način.
Naime, Daneu je uradio "salto" u zraku i pao na parket.
Mučne scene na utakmici ABA lige! 😟 Strašna scena u Železniku na utakmici FMP - Cedevita Olimpija gde je Žiga Daneu...
Posted by Sportal.rs on Sunday, September 22, 2024
Ovaj košarkaš rođen 2002. godine je vozilom Hitne pomoći prebačen u bolnicu.
Oglasi
Upozoravamo da video nije za one sa "slabim stomakom".
[twitter]https://x.com/gregsasevi/status/1837961693093416999[/twitter]
O njegovom stanju oglasio se i njegov tim Cedevita Olimpija.
"Žiga Daneu je već u bolnici. Čekaju ga svi potrebni pregledi.
Obavještavat ćemo vas o njegovom stanju pravovremeno.
Brzo ozdravi", poručila je Cedevita na zvaničnoj stranici.
Žiga Daneu je že v bolnišnici, kjer ga čakajo vsi potrebni pregledi. O njegovem stanju vas bomo sproti obveščali. Žiga, hitro okrevaj! 💪 #ZmajevaDruzina
Posted by Cedevita Olimpija Ljubljana on Sunday, September 22, 2024
Mladi košarkaš je i na društvenim mrežama dobio poruke podrške od kolega, te želje za najbržim oporavkom.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.