8

Komentari (8)

Zaccheroni
Svako dobro Bosno i Hercegovino
Drakula
Ja kontao njemacka. Lijepa moja njemacka ne dam te ni za sta na svijetu. A bosnice ovi papci na vlasti su omogucili da nemam osjecaja za tobom nikako.
Mowzilla
Neka nam je svima sretan Dan nezavisnosti, kakva je da je, nasa je i ne damo da se u nju dira! ⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
Samir55
Nazalost je krvavo stecen ovaj Dan nezavisnosti nase zemlje, ali je najvaznije da smo ga ipak stekli. Sjecam se dobro 29.02.1992. i referenduma za nezavisnost BiH koji je uspjesno sproveden, a samo mjesec dana kasnije je kao nagrada stigao prijem u UN, a onda i americko priznanje. Dusmani to nisu mogli podnijeti, pa su izvrsili agresiju kako bi sprijecili nezavisnost. Na svoju zalost nisu uspjeli i neka sada pocrkaju od muke.
VozSkroz
Jedna si jedina Bosna i Hercegovina!!!!!!!!
Shaba
Jedna si jedina ,moja domovina. Sretan ti dan nezavisnosti i svim bosancima i hercegovcima. Dusmana kroz historiju nikad nije manjkalo, al svi oni nestadose al ti ostade i opstade. Volim te Bosno i Hercegovino.
Volim te Hercegovino i Bosno!
Brazuka
Nogometni savez ne smije cestitati
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.