Morat će opet u zatvor
Portugalca uhapsili zbog silovanja maloljetnice: "Nevin sam, ovo je sve zbog novca"
Odbrambeni igrač Olympiakosa Ruben Semedo uhapšen je u Atini zbog optužbe za grupno silovanje 17-godišnje djevojke.
Semedo je djevojku upoznao u baru u Oroposu, a ona pak tvrdi da ju je tamo napio, nakon čega su je on i prijatelj odveli do njegove kuće. Kasnije su je, tvrdi ona, silovali.
S majkom je sve prijavila policiji, a Semedo je nakon raspisane potjernice uhapšen u svojoj kući.
Objavljen je snimak koji prikazuje Semeda kako ga nakon ispitivanja u lisicama odvode u pritvor dok on viče prema okupljenim novinarima: "Nevin sam! Vidjet ćete to i onda dođite, kada se dokaže da sam nevin! Sve je ovo zbog novca! Da nisam nogometaš, ne bih bio ovde!".
On je već imao problema sa zakonom u Španiji. Njemu ej zabranjen ulazak u tu zemlju zbog velikog broja krivičnih djela.
Optužen je za pljačku, napad, kidnapovanje i posjedovanje oružja. Odležao je već pet mjeseci, ali je uz kauciju od 30.000 eura izašao na slobodu.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.