Novi spektakl sinoć u Cazinu, ali ovaj put se domaći nisu radovali
Ponovo je vladala sjajna atmosfera FOTO: Almir Mehagić mnkbubamara.ba

Radnik ide u finale Kupa

Samir Mlaćo

Novi futsal spektakl vidjeli smo sinoć u Cazinu, ali ovaj put nisu se radovali domaći.

U polufinalu futsal Kupa naše zemlje Bubamara iz Cazina sinoć je ugostila lidera Premijer lige Radnik MD Shop, a gosti su na kraju slavili 5:3.

Bubamara je član Prve futsal lige i igrat će finale doigravanja za viši rang protiv Tešnja, dok je Radnik i ove sezone glavni kandidat za naslov prvaka.

Pred više od 2.000 navijača u atmosferi za pamćenje gosti su vodili 2:0 nakon samo pet minuta. Pogađali su Mirko Marinković i Denis Isanović, a nadu domaćima je vratio pogotokom u 22. minuti Sejad Ibrišimović.

Na 3:1 povisuje Denis Isanović svojim drugim pogotkom, da bi Stefan Rakić nedugo nakon toga pogodio za 4:1 i sve je bilo riješeno.

Domaći se nisu predavali, na 2:4 smanjuje Igor Osredkar, ali već u narednoj minuti Mirko Marinković pogađa za 2:5.

Do kraja još jedan pogodak Osredkara i gosti su slavili zasluženu pobjedu.

U finalu Kupa će igrati protiv ekipe Hercegovine koja je savladala Željezničar sa 9:4.

Bubamara u finalu doigravanju za Premijer ligu igra protiv ekipe Tešnja, a prvi meč je za vikend u Cazinu.

Potražite više informacija na temu Premijer futsal liga BiH:

Opet se očekuju ispunjene tribine i svakako da je tim iz Cazina apsolutni favorit. Mnogo su uložili ove sezone i žele naredne sezone igrati elitni rang.

Tešanj iz prikrajka čeka svoju šansu i sigurno da bi aktivan rezultat donio dosta bure u revanšu.