Ružne scene u Mostaru, susret prekinut, a zatim nastavljen

Bijeljinci iznenadili Mostar SG

S. Mlaćo

Ružne scene večeras u Mostaru.

Mostar SG je u drugom meču play off-a za prvaka Premijer futsal lige naše zemlje ugostio KMF Radnik MD Shop, a susret je prekinut, te zatim nastavljen.

Razlog su nemile scene na tribinama, a šta se tačno dešavalo nije poznato. Treba istaći da su i gosti imali podršku, što su i najavili putem svoje facebook stranice tokom dana.

Vidljivo je bilo da su se pojedini navijači našli na parketu, a radilo se o tuči navijača domaćeg kluba i gostiju, te je sudija Željko Dragojević iz Banja Luke poslao igrače u svlačionicu, no isti je nastavljen i gosti su slavili vrijednu pobjedu i ostali 'u igri'.

Gosti iz Bijeljine su sjajno otvorili meč. Poveli su golom Marinkovića, da bi na 2:0 povisio u desetoj minuti Cvijetin.

Davor Arnautović pogađa za 0:3, te veliki šok za Mostarce.

Nisu na tome stali gosti, nastavili su sa sjajnom igrom, te Danijel Ružičić u 26. minuti povisuje na čak 4:0.

Mostarci su bili u šoku, prosto nisu mogli vjerovati šta im se dešava, a Adnan Kalajdžić smanjuje na 1:4 u 33. minuti.

Bila je to nada Mostarcima, jer u futsalu se vrlo brzo stvari mijenjaju.

Susret je na kraju prekinut u 37. minuti, a iz mostarskog kluba zatim su objavili da je meč završen i čestitali gostima. Igralo se kratko, a zanimljivo da su se futsaleri dva tima zapravo samo dodavali i čekali kraj.

Potražite više informacija na temu Premijer futsal liga BiH:

Jasno je da Mostarce u Bijeljini za tri dana očekuje 'vatrena' atmosfera i da će borba za prvaka itekako biti zanimljiva.

Delegat večerašnjeg meča je Rade Kovač iz Istočnog Sarajeva, a predstavnik bezbjednosti je Samir Ćemalović iz Mostara.