Jedinstvo uvjerljivo protiv Borca, Kakanj u derbiju savladao Domaljevac

Odbojkaši Jedinstva iz Brčkog lagano su stigli do nove pobjede u Premijer ligi BiH.

Večeras su Brčaci lagano savladao Borac sa 3:0, po setovima 25:11, 25:15 i 25:22.

Domaći odbojkaši su kao veliki favoriti ušli u ovaj meč. Sve osim njihovog uvjerljivog trijumfa smatralo se iznenađenjem, a na kraju su očekivano lagano do pobjede i došli.

Gosti su jedino zaprijetili u trećem setu kada su iskoristili nešto opušteniju igru Jedinstva i osvojili su 22 poena, ali do seta nisu mogli i Jedinstvo je slavilo sa 3:0.

U derbiju kola Kakanj je savladao Domaljevac sa 3:2, po setovima 20:25, 25:17, 18:25, 25:19 i 15:13.

Potražite više informacija na temu Odbojkaško prvenstvo BiH (M):

U zaista sjajnom meču gosti su dva puta imali prednost, ali nisu mogli da zadaju konačan udarac domaćinu.

Pobjednik je odlučen u petom setu kada je Kakanj bio koncentrisaniji i došao je do trijumfa.