Odbojkaši Bosne lagano protiv Modriče

Pobjeda sa 3:0

E. Oštraković, foto: E. Oštraković

Odbojkaši OK Bosna ostvarili su pobjedu na domaćem terenu protiv OK Modriča.

Domaći odbojkaši bili su favoriti u ovom susretu, te su ostvarili sigurnu pobjedu sa 3:0 u setovima.

Prvi set nije bio pretjerano lak za domaću ekipu, ali su uspjeli da ga osvoje sa 25:22. Činilo se da će stvari nešto lakše ići u drugom setu, ali gosti su se dobro držali.

Nakon jako dobre borbe OK Bosna osvojila je i drugi set i to 27:25, te su dosta mirnije ušli u samu završnicu.

Potražite više informacija na temu Odbojkaško prvenstvo BiH (M):

Treći set pobjedili su sa 25:19, te su na kraju ostvarili ubjedljivu i sigurnu pobjedu protiv OK Modriča.