Odbojkašice Bimal-Jedinstva iz Brčkog se pobjedom protiv ŽOK Sloboda plasirale u finale Kupa BiH
Njihov rival u finalu Kupa BiH biti će pobjednik iz susreta Kula Gradačac - Banjaluka Volej.

Ostvarile laganu pobjedu

E. Oštraković

Odbojkašice tuzlanske Slobode poražene su danas u polufnalu Kupa BiH od Bimal-Jedinstva iz Brčkog rezultatom 3:0 u setovima.

One će tako imati šansu da čak peti put zaredom podignu trofej u ovom takmičenju.

U prvom setu Sloboda je igrala jako dobro, čak je imala i vodstvo, ali na njihovu žalost domaće odbojkašice prvi period igre riješile su u svoju korist.

Drugi set su domaće odbojkašice otvorile zaista nevjerovatno, te su imale prednost od 10:0, i već tada se nazirao pobjednik i putnik u finale.

Potražite više informacija na temu Odbojkaško prvenstvo BiH (Ž):

Također, ni u trećem setu nije bilo previše uzbuđenja, te su domaće odbojkašice na kraju upisale sigurnu pobjedu.