Odbojkašice Slobode trijumfalno završile prvi dio sezone

11. kolo Premijer lige BiH za odbojkašice

E. Dindić

U okviru 11. kola Premijer lige BiH za odbojkašice svoj susret su odigrali Modriča i Sloboda.

Na kraju i više nego ubjedljivu pobjedu slavile su odbojkašice iz Tuzle rezultatom 3:0.

Prvi set Lastavice dobijaju vez većih problema rezultatom 25:9.

Drugi set protiče u sličnom tonu kao i prvi te i ovaj ide u korist Slobode rezultatom 25:8. Gostujuće odbojkašice i u trećem setu pokazuju nadmoć te osvaju ga rezultatom 25:9 za ubjedljivih 3:0 u setovima .

Potražite više informacija na temu Odbojkaško prvenstvo BiH (Ž):

Utakmicom u Modriči, odbojkašice Slobode završile su polusezonu na petom mjestu sa 17 osvojenih bodova.