OK Tempo još uvijek bez pobjede u Premijer ligi BiH: Borac im nanio novi poraz

Odbojkaška Premijer liga

Odbojkaši banjalučkog Borca večeras su u Boriku savladali OK Tempo sa 3:1 (25:22, 20:25, 25:20, 26:24) u susretu 9. kola Premijer lige BiH.

Dosta dobra odbojka viđena je u ovom duelu, a u svakom setu vidjeli smo veliku borbu sa obje strane.

Borac je u prvom setu odigrao dobro u ključnim poenima i osvojio je set sa 25:22, da bi gosti uzvratili u narednom kojeg su dobili sa 20:25 i izjednačili su rezultat na 1-1 u setovima.

Domaći sastav međutim u trećem setu uspijeva da ponovo dođe do vodstva. Ovaj dio igre su oni riješili u svoju korist 25:20 i poveli su sa 2-1.

U četvrtom setu viđena je zaista velika borba sa obje strane. Na kraju je ipak Borac imao više strpljenja i dobio je četvrti set na razliku 26:24 i došao je do pobjede u ovom meču.

Borcu je ovo druga pobjeda u nizu, dok je Tempo još uvijek bez pobjede i doživjeli su svoj sedmi poraz.