Amaterska reakcija u odbrani, sve je gotovo u Zenici?

Finska vodi 2:0

Nažalost, Finska vodi 2:0 na stadionu Bilino polje u meču kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Finci su u 25. minuti mogli da povedu, ali je Šehić odbranio penal Pukkiju, da bi ipak u 29. minuti Fross upravo na asistenciju Pukkija pogodio za 0:1.

U 37. minuti Raitala je zbog starta nad Kolašincem dobio direktan crveni karton i činilo se da bismo mogli da se vratimo. Imali smo seriju dobrih prilika do kraja prvog dijela, ali je ostalo 0:1.

I onda novi hladan tuš u 51. minuti. Amaterska reakcija Ćivića u odbrani, a Lod je pogodio za 0:2.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

Kako stvari sada stoje, utakmica protiv Ukrajine bit će rekreativna jer nećemo imati šansi za baraž.