VAR nas "mučio", ali gol Džeke je ipak priznat, velike zasluge idu Pjaniću

Izjednačenje ponovo

Sjajan meč u Zenici, postignuta su čak četiri gola za nepunih pola sata.

Inače bh. reprezentacija igra dosta čvrsto pod vodstvom Ivajla Peteva, no večeras "sijeva" na Bilinom polju.

Poveli smo golom Pjanića iz penala u petoj minuti, no onda ekspresan povratak Finaca i dva gola u samo osam minuta razmaka za preokret. Prvo je pogodio Pukki u 10., zatim Kallman u 18. minuti.

U 29. minuti Edin Džeko postiže gol na fantastičan ubačaj Pjanića, poništen je zbog ofsajda, ali je VAR na kraju ustanovio da najbolji bh. igrač nije bio u nedozvoljenoj poziciji, pa je pogodak orpavdano priznat i sada je 2:2.