
Novi član Premijer lige BiH u rukometu Sloga iz Gornjeg Vakufa Uskoplja nastavlja sa jačanjem igračkom kadra za novu sezonu.
Naime, jučer je novi član ovog kluba postao Sedžad Abdurahmanović koji je u dosadašnjem dijelu karijere nastupao za Krivaju, Žepče i Maglaj.
Posljednji angažman je imao u RK Maglaj, a igra na poziciji srednjeg beka, te u Slogi vjeruju da su njegovim dovođenjem napravili pravi potez.
Pored Abdurahmanovića u Slogu je stigao i Admir Purić, nekadašnji član Krivaje, Vogošće, Kaknja, Borca...
U ovom klubu nadaju da će golmansku poziciju dodatno pojačati Berzad Demirović koji već par sezona nastupa u Kataru.
Sloga sa pripremama za novu sezonu Premijer lige starta 22.07.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.