Borac na domaćem terenu poražen od Olympiakosa
Rukometaši Borca će ponovo na teren naredne sedmice kada im u okviru 1. kola Premijer lige BiH u goste dolazi RK Gračanica.

Dobro izdanje uprkos porazu

E. Oštraković

Rukometaši Borca sinoć su poraženi na domaćem terenu u revanš utakmici EHF Kupa od Olympiakosa sa 30:25.

Borac je večeras bio oslabljen neigranjem četiri pojačanja, zbog tehničkih razloga.

Prvo poluvrijeme bilo je dosta tvrdo i izjednačeno, u kojem je Borac uspio parirati gostima, ali se na odmor otišli pri rezultatu 12:12.

U drugom poluvremenu, obzirom na nešto kraći roster, Borac nije mogao parirati gostima, te je na kraju upisao poraz od pet razlike.