Borac ostvario iznenađujuću pobjedu u Ljubuškom u prvoj finalnoj utakmici Kupa BiH
Domaća ekipa vodila je tokom cijelog prvog poluvremena, ali na kraju su izgubili ovu utakmicu i to minimalno.

Revanš za sedam dana

E. Oštraković

Večeras je odigrana prva finalna utakmica Kupa Bosne i Hercegovine, a rukometaši Borca ostvarili su iznenađujuću pobjedu u Ljubuškom protiv Izviđača od 23:22.

Domaća ekipa je u prvoj utakmici bila favorit, ali gosti su ostvarili pobjedu i tako šokirali Izviđača.

U sami finiš utakmice ušlo se pri izjednačenom rezultatu, a u završnici su se bolje snašli gosti, te su na kraju ostvarili jako važnu pobjedu.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Ovom pobjedom Borac je napravio veliki korak ka osvajanju Kupa Bosne i Hercegovine.