Borac ponovo savladao Baku i zakazao meč protiv Vogošće

Challenge Cup

S. Mlaćo

Nakon pobjede u prvom meču drugog kola Challenge Cupa protiv azerbejdžanskog Bakua 36:19, bh. predstavnik Borac iz Banja Luke je u večerašnjem revanšu u Boriku slavio 33:24, te izborio prolaz dalje.

Trener Banjalučana Bojan Unčanin pružio je šansu i igračima sa manjom minutažom iz prvog meča, a na poluvremenu je bilo 16:10 za našeg predstavnika.

U drugom dijelu Borac je dodao gas, te na kraju slavio 33:24. Golman Borca Slađan Subotić upsiao je deset odbrana, a dok je Đurđević dodao šest pogodaka, a Dragičević četiri.

Borac u trećem kolu očekuje duel protiv još jednog bh. predstavnika u ovom takmičenju Vogošće PH.