Čičkušić vodio RK Vogošća do pobjede nad MRK Sloga

Premijer liga BiH, 23. kolo

Večeras je ekipa Vogošće Poljine Hills na svom parketu ugostila MKR Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje u okviru 23. kola Premijer lige BiH u rukometu i slavila pobjedu rezultatom 32:28.

Vogošća je bila bolji rival od starta susreta, a nakon prvih 30 minuta je imala prednost od 15:11.

Domaći su i u drugom poluvremenu nastavili u istom ritmu, pa su na kraju slavili trijumf.

Ekipu Vogošće je do pobjede vodio sjajni Benjamin Čičkušić sa 11 golova, dok se kod Sloge istakao Sedžad Abdurahmanović koji je postigao osam golova.