Gračanica bolja od Metaloplastike

Prijateljski susret

Večeras je u Šapcu RK Gračanica odigrao svoj drugi pripremni susret, protiv domaće Metaloplastike, i slavio pobjedu rezultatom 25:26.

Mataloplastika je odlično otovorila susret i napravila seriju 7-1, ali se Gračanica brzo vratila, zaigrala hrabrije i u 27. minuti stigla do poravnanja - 8:0.

Nastavila je Gračanica u dobrom ritmu, pa se na odmor otišlo vodstvom gostiju od 8:11.

U drugom poluvremenu je viđena izuzetno neizvjesna predstava tokom koje je viđeno nekoliko preokreta.

Garačnica je, ipak, uz dosta borbe na kraju uspjela slaviti pobjedu.