Izviđač slavio u Živinicama

Premijer liga BiH

H. Zilić

Odigrana je još jedna utakmica 13. kola rukometne Premijer lige Bosne i Hercegovine u kojoj je Konjuh u Živinicama dočekao izviđač.

Vidjeli smo jednu vrlo dobru rukometnu predstavu i na kraju trijumf gostiju 34:37.

Konjuh se borio pružio je vrlo dobar otpor favorizovanim gostima iz Ljubuškog.

Na poluvremenu Izviđač je vodio 14:17, a u nastavku egal meč no domaćini nisu uspjeli više od časnog poraza.

Izviđač je do trijumfa predvodio sjajni Diano Ćeško sa deset postignutih pogodaka.

U pobjedničkom timu izdvojili su se još Ivano Pavlović sa osam i Filip Odak sa pet postignutih golova.

Pomeuto kolo je razbacano pa je tako ovo bila treća utakmica u tri dana.

Ranije, Maglaj je savladao Čapljinu 37:36, a Hercegovina je iznenadila Leotar 32:31.

Preostaal tri nmeča igraju se u subotu, a u centru pažnje će biti derbi Vogošće i Gračanice.