Leotar i Vogošća podijelili bodove u Trebinju

Bez pobjednika

E. Oštraković

Leotar i Vogošća odigrali su neriješeno u drugom kolu rukometne Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Domaća ekipa je odigrala sjajnu utakmicu, ali nisu uspjeli ostvariti pobjedu, te su ispustili pobjedu na domaćem terenu.

Prvo poluvrijeme bilo je dosta, tvrdo, sa malim brojem pogodaka, a gosti su na odmor otišli sa vodstvom od 9:10.

U drugom poluvremenu Leotar je odigrao dosta bolje, ali na kraju nije bilo pobjednika. Konačan rezultat bio je 21:21.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Kod domaćih je najbolji bio Bukva koji je postigao sedam golova, dok je kod gostiju najefikasniji bio Čelica sa šest postignutih golova.