Lider pao u Živinicama!

Konjuh slavio na otvaranju drugog dijela sezone

S. Mlaćo

Lider na tabeli Premijer lige u rukometu Sloga Doboj doživio je poraz je poraz u prvom kolu otvaranja sezone. Naime, Konjuh je slavio na domaćem terenu protiv Sloge 34:31.

Domaći su bolje otvorili meč, nakon deset minuta imali tri gola prednosti, no prednost se brzo istopila. Ipak, Konjuh je nastavio sa dobrom igrom i na pauzu otišao pri prednošću 19:12.

Do kraja bez uzbuđenja osim što je Sloga zaigrala nešto bolje, no pobjeda domaćih 34:31.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Kod Konjuha se istakao Sead Dautović sa deset golova, a po pet su dodali Nermin Smajić i Nikola Grujić.

Na drugoj strani 12 golova Marka Perovića i pet Vladimira Stankovića

MSOZ101
U nastavku gosti serijom 4:0 dolaze na 20:16, no onda serija Konjuha 5:0 i prednost se vraća na plus sedam. Sve jasno.